Беровски регион

Вила Преведена: Суви Лаки

Вила Преведена: Суви Лаки

Беровски регион Цена од:

2,000.00 ден

Разговарај на Viber

Вилата се наоѓа на Сувилаки, место помеѓу Струмица и Берово. Вилата се изнајмува цела. Наметена е за две лица или млад брачен пар со деца.

Вклучено во цена:

 • Цена од ноќевање (Доколку вилата се резервира за 2 ноќи)
 • Доколку вилата се резервира за едно ноќевање цената е 3000 денари
 • Греење на дрва
 • Паркинг
 • Wi-Fi
 • Крпи
 • Зеленчук (Во текот на летото)

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Зеленчук (Вон сезона)

Вила Преведена се наоѓа помеѓу Струмица и Берово 20км и од двата града, блиску до викенд местото Суви Лаки на 1200 метри надморска висина.

Вилата е само за двајца.

Нема соби во вилата. Се издава комплет опремена, кујната е опремена со се, секогаш има чисти крпи и постелнини. Постелнините се менуваат при подолг престој.

Wifi има, TV нема, одлична мобилна мрежа.

Нема никој во соседството, вилата е изолирана. Нема маркет во близина.

Летната сезона има зеленчук.

Часот за сместување и напуштање на вилата се одредува индивидуално при резервацијата.
Во вилата ве сместува одговорно лице кое Ви ги објаснува сите услови, клучот се подига и враќа кај него, плаќањето исто, само на рака.

Вилата е пет френдли.

Располага со огромен двор.

Активности: пешачење и возење велосипед, искачување до врвот Џами Тепе, посета на водопдите на Суви Лаки, во близина е туристичкиот комплекс Бела Вода.

Патот до вилата е прооден и одличен за секаков вид на моторно возило.

Телефонски број за резервации 077 790 793


Остави Коментар

Коментари

 • Сања Манчева

  18.05.2021 20:14

  Одлично искуство! Беспрекорно чисто, максимално опремено (буквално до калапи за торта), многу услужливи и пријатни луѓе како контакт.

 • Бојан

  18.05.2021 11:00

  Една од најубавите вили кои сме ги посетиле. Многу чисто (морам да ги пофалам сопствениците), мирно, гостопримливост на високо ниво, прекрасен стил, опремена со се' што е потребно за убав престој (и вилата и кујната). Беровско езеро е на околу 45 минути со кола, комплексот „Бела вода“ е на 5 минути со кола (може да се оди и пешки). Сакаме да се вратиме повторно и да престојуваме подолг период.

 • Viktorija

  03.04.2021 17:16

  Prekrasno mesto so prekrasni gazdi....sekoj sto saka odmor i relaksacija ova e vistinski izbor!!!

 • Maja

  03.04.2021 15:41

  Vistinski zborovi, a gostopriivosta na najvisoko nivo ☺️

 • Jasmina

  29.03.2021 08:11

  Ve molam dali patot do vilata e vo red? Ako moze da mi pustite fotki od kujnata i toaletot na mail?na kolku km e odaleceno Berovo?blagodaram