Попова шапка регион

Вила 156: Попова Шапка

Вила 156: Попова Шапка

Попова шапка регион Цена од:

2,500.00 ден

Внатрешното уредување на вилата е од дрво, како што и доликува на една планинска куќа. Вилата има два спрата, а на вториот спрат има пространа тераса на која може да уживате со вашето кафе или топол чај. Телефонски број за резервација: 071 707 891

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на вилата од ноќевање
  • Цената варира во зависност од бројот на ноќевањата и периодот
  • Греење/Ладење
  • Паркинг
  • Wi-Fi

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до вилата
  • Храна

Внатрешното уредување на вилата е од дрво, како што и доликува на една планинска куќа. Вилата има два спрата, а на вториот спрат има пространа тераса на која може да уживате со вашето кафе или топол чај. Вилата е оддалечена само 600 метри од скијачките терени. Недалеку од вилата има рестора и кафуле, идеални места за исполнување на слободното време. 

Вилата е на два спрата. На приземје има соба со гарнитура која се развлекува и на која може да спијат две лица. На приземјето се наоѓа опремена кујна за готвење и тоалет со купатило. Грењето во вилата е на струја. 

На горниот спрат има спална соба со два троседи на пуштање каде може да се сместат до четири лица. На горниот спрат има и балкон. 

Во вилата може да се сместат 6 лица. 

Вилата е премена со wi-fi и телевизор. 

Има свој паркинг каде може да се паркираат до две возила. 

Сместувањето е по 13:00 часот но доколку претходната ноќ вилата била слободна тогаш сместувањето може да биде и порано, во зависност од договорот со сопственикот. Клучот се подига од сопственикот. Пешкирите и постелнините се менуваат по секоја промена на гости, а доколку гостите се задржат повеќе од 3 дена тогаш се врши промена на пешкири и постелнини. 

Одјавувањето е во 12:00 часот.

Телефонски број за резервација: 071 707 891Остави Коментар