Вила на Пуљо: Попова Шапка

Попова шапка регион

Во ова куќа која можете приватно да ја резервирате има шпајз со софа, чајна маса и трпезариска маса, а во дневниот простор има опремена кујна.


Макс. Капацитет : 8
Кревети : 5
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Наем на цела вила

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до вилата
  • Храна

Во ова куќа која можете приватно да ја резервирате има шпајз со софа, чајна маса и трпезариска маса, а во дневниот простор има опремена кујна.

Во вилата „Пуљо“ има една спална соба на исто ниво со дневниот престој и уште една спална соба во таван каде имате извонредно пријатно шумско чуство. Целиот објект ви дава чуство како да сте дома. 

Во вилата може да се сместат максимум до 8 лица, а објектот има 5 кревети и едно купатило со тоалет. 

Пред самата вила има паркинг простор кој е бесплатен. Коментарите на гостите на вилата се фокусирани на сопствениците дека се доста љубезни, комуникативни и гостопримливи. Тие може да ви помогнат без проблем да ја најдете локацијата.

Викендицата „Пуљо“ можете да ја резервирате на: 070 255 227.

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

  • Emilija

    04.01.2022 19:52

    Zdravo, dali e slobodna vilata od 06.01 do 09.01 za 3 nokevanja za dvajca vozrasni i dete od 3god? i koja e cenata?