Вила Панорама: Попова Шапка

Попова шапка регион

Вила со базен и џакузи на Попова Шапка


Макс. Капацитет : 6
Кревети : 6
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Базен
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на цела вила од ноќ
 • Цената варира во зависност од бројот на ноќевања, бројот на лица и периодот
 • Греење/Ладење
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Базен и џакузи

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Вила Панорама се наоѓа на Попова Шапка. Располага со 3 спални соби, купатило со тоалет и уште еден салонски панорамски спрат каде се наоѓа дневниот престој со кујна и пространа тераса која нуди прекрасен поглед,

Вилата има затворен базен и џакузи. 

Опремена е со Wi-Fi и има паркинг за 5 автомобили. 

Вилата поседува пешкири.

Check in: Во договор со домаќинот
Check out: Во договор со домаќинот

Контакт за резервација: 070283101Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Borce

  08.12.2021 20:53

  Cena za nova godina?