Попова шапка регион

Вила Порта: Попова Шапка

Вила Порта: Попова Шапка

Попова шапка регион Цена од:

12,300.00 ден

Разговарај на Viber

Сместување на Попова Шапка

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на цела вила за едно ноќевање
  • Апартманот може да се изнајми само на три или повеќе ноќи
  • Греење
  • Опремена кујна
  • Wi-Fi/TV

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вила „Pub Porta“ се наоѓа над Casa Leono. Вилата располага со огромна дневна соба со централен камин на дрва на сред дневната соба.

Има комплетно опремен акујна со сите потребни апарати, скара на ќумур, на плин, огромна тераса со прекрасен поглед, големо претсобје за ски опрема и други работи. Вилата има два тоалета со купатило.

На горниот спрат има 4 соби со по три кревети за спиење. Греењето е на парно на струја во сите простории и е тополо насекаде.

Сауната е во прогрес. Во дневната соба има огромен телевизор од 65 инча со full HD и домашно кино, а има и Netflix.

Капацитетот е за 12 до 16 лица. Влез на домашни миленици е дозволен.

 Check in: 14:00 часот (доколку нема гости претходно може да се сместат и претходно 09:00-10:00)

Check out: 12:00 часот

Клучот се подига од сопственикот.

Измајнувањето е на минимум три дена.

Предноста на вилата е што е во самиот ски центар, гостите до секаде може да одат пеш. Во околината се наоѓаат сите ресторани и скијачки патеки.

Вилата дозволува влез на домашни миленици.

Вилата има на располагање доктор бесплатно за гостите.

Вилата нуди можност за планинарски тури, тури со коњи, електрични велосипеди, АТВ мотори и ред други активности во текот на летниот период.

КОНТАКТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ070858037

Остави Коментар