Дојрански регион

Апартман Младеновиќ во Стар Дојран

Апартман Младеновиќ во Стар Дојран

Дојрански регион Цена од:

1,000.00 ден

Станот и собите се наоѓаат на улица "Маршал Тито" наспроти хотел романтик.

Вклучено во цена:

  • Цена за наем
  • Приватен паркинг
  • Фен
  • Пешкири

Не e вклучено во цена:

  • Wi-Fi
  • Транспорт до апартманот или собите
Станот и собите се наоѓаат на улица "Маршал Тито" наспроти хотел романтик.
Станот располага со една соба:
Станува збор за гарсоњера има 1 брачен кревет и 2 кревети со можност на пуштање каде собира по 2 лица.
Во станот максимум можат да се сместат 6 лица. Станот располага со тоалет, фен, крпи, средства за дезинфекција, кујна, клима уред и голема тераса и собите располагаат со ист асортиман освен клима уред. Кујните се опремени целосно со кујнски прибор, шпорет и фрижидер. Wi-fi нема, но има приватен паркинг.

Во собите има 2 кревети на пуштање каде можат да се сместат 4 луѓе.

Во околината ја има црквата Марија Магдалена, ресторани и маркет на 20 метри.
Градската плажа и базенот од хотелот Романтик се наоѓаат на 4-5 минути. Апартманот е во мирна област. Сместувањето е возможно во моментот на пристигнување но не пред 13:00 часот, додека напуштањето треба да биде до 13 часот најдоцна. Клучот се подига од самиот сопственик кој ќе ве чека пред објектот. За повеќе од 7 дневен престој се менува постелнината.

  • Станот се издава 1500 денари по ноќ.
  • Собите по 1000 денари по ноќ.

Телефонски број за резервација 078805717

Остави Коментар