Апартмани Вики: Стар Дојран

Дојрански регион

Апартмани Вики: Стар Дојран


Макс. Капацитет : 8
Кревети : 8
Check In : 12:00
Check Out : 10:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на апартман за максимално 4 лица
  • Цената варира
  • Ладење
  • ТВ
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Објектот раполага со 2 исти апартмани, кои имаат 1 брачен кревет и 2 големи кревети на спрат.

Секој има сопствено купатило со туш кабина, сопствена кујна целосно опремена, кабовска, тв и клима.

Wi-Fi нема.

Објектот има паркинг простор.

Во Апартман 1 може да се сместат 4 возрасни, а во двата апартмани може вкупно 8 возрасни лица.

Објектот се наоѓа на влезот на Стар Дојран во новата населба Карач.

Во околината има голем супермаркет и плажа на 300 метри од сместувањето.

Апартманите се наоѓаат во мирна населба со приватни вили.

Check in: 12:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига од сопственикот во самата вила.

За подолг период се менуваат постелнината и пешкирите.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, има простор за велосипеди.

Цена на апартман: 1600 денари.

Контакт: 070 276 813

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување