Вила Маја: Апартмани во Стар Дојран

Дојрански регион

Апартмани во Стар Дојран


Макс. Капацитет : 38
Кревети : 38
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • 1200 денари- цена за 2 лица
  • 1500 денари- цена за 4 лица
  • 2300 денари- цена за дуплекс апартмани
  • Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Објектот располага со 7 четирикреветни студија и 2 апартмани со по 2 спални соби во кои може да се сместат до 5 лица.

Вила Маја се наоѓа во новата населба Карач на влезот на Стар Дојран. Секое сместување има сопствено купатило, кујна, тв, клима интернет и друго.

Во дворот има летниковци и игротека за деца и други атракции.

Паркигн има веднаш до куќата.

Check in: 14:00 часот
Check out: 11:00 часот

Клучот се подига од самата вила.

Постелнината се менува на секои три дена.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици.

Контакт: +38975365536

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување