Бунгалов во Шипокно

Охридски регион
Цена од:

3,075.00 ден

Сместување во Шипокно


Макс. Капацитет : 10
Кревети : 10
Check In : 13:00
Check Out : 12:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • 2,152.5 денати е цена за наем на апартман
  • 3,075 денари е цела за наем на бунгалов
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг
  • Опремена кујна

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Сместувањето се наоѓа во село Шипокно и располага со два апартмани и едно бунгалово, едниот апартман има капацитет за 2ца (брачен кревет) , другиот апартман има капацитет за 3ца (брачен кревет и кревет на спрат), бунгаловото има капацитет за 2ца но по потреба се пушта каучот и собира вкупно 4ца (еден брачен кревет и кауч на пуштање), цената на апартманите е 35 евра ноќевање, а цената на бунгаловото е 50 евра ноќевање. Сите имаат посебен тоалет и балкон, заеднички се само летната кујна и дворот. Оваа година сместувањето нуди и појадок, ручек или вечера, која им се нуди како опција на гостите.

Двата апртмани имаат клима уред, одделни тоалети и сопствени терасаи. Апартманите се дел од базата на Кајак.мк и нив можете ад ги погледнете со еден клик ОВДЕ.

Бунгаловото има тоалет и своја тераса.

Бунгаловото има заедничка кујна која е целосно опремена.

Објектот има Wi-Fi.

Располага со приватен паркинг.

Максималниот капацитет е за 9 лица.

Соседството е природа. Сместувањето се наоѓа во планинска област каде е мирно и тивко.

Check in: 13:00- 17:00
Check out: 09:00- 12:00

Клучот се подига до соствениците на вилата

Доколку гостите останат подолго од 7 дена се менуваат постелнините и пешкирите.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за оставање на велосипеди на безбедно.

Контакт за резервација:

072 219 081 Марија

072 224 301 Мартина

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување