Apartments Filip: Долно Коњско

Охридски регион

Објектот има сопствен приватен паркинг.


Макс. Капацитет : 10
Кревети : 10
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цената е 900 денари по лице од ноќ
  • Цените варираат во зависност од бројот на ноќевања и периодот
  • Ладење (во некој од апартманите)
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Apartments Filip се наоѓаат во Долно Коњско (точната локација ја имате најдоле на мапа).

Објектот располага со 3 студио соби со брачни кревети со можност да се додаде уште едно помошно креветче за дете.

Во двата апартмани има клима уред, а во третиот нема. Во сите има телевозиор, сопствено купатило со тоалет, мини фрижидер, балкон, маса и столици.

Вилата располага со една заедничка чајна кујна, опремена со чаши, чинии, прибор за јадење, електрично ѓезве.

Објектот има Wi-Fi.
Објектот има сопствен приватен паркинг.

Капацитетот на апартманите е за 2 возрасни и едно мало дете.

Во околината на вилата има гостилници, ресторани, маркет, цркви, хотели, патеки за пешачење, игралишта и плажи.

Модерно опремени апартмани со прекрасен поглед кон езерото или планината.

Сместувањето се наоѓа во мирна средина. Вилата е достапна и пристаплива и со возило.

Check in: 14:00 (флексибилно, доколку нема гости, можете да се сместите и претходно во договор со домаќините)

Check out: 11:00 (флексибилно, доколку нема најавено гости, можете да се одјавите и подоцна во договор со домаќините)

Клучот се подига од самата вила.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има место за паркирање на велосипеди на безбедно.

КОНТАКТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ: 078-212-285 Каролина, 070-897-624 Филип

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување