Апартманот е над Градскиот пазар во Охрид (во самата зграда на пазарот) и располага со 1,5 соби. 1 брачен кревет 1 помошен со механизам на развлекување.


Макс. Капацитет : 3
Кревети : 3
Check In : 12:00
Check Out : 10:00
Pet Friendly
Климатизирано
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цената се движи од 1800 до 3000 денари
  • Цената варира во зависност од периодот на престој
  • Греење/Ладење
  • TV/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Апартманот е над Градскиот пазар во Охрид (во самата зграда на пазарот) и располага со 1,5 соби. 1 брачен кревет 1 помошен со механизам на развлекување.

Апартманот располага со TV, Wi-Fi, комплетно опремена кујна, пегла, фен, машина за перење алишта, клима , француски балкон

Кујната е целосно опремена.

Wi- Fi е достапно и бесплатно.

Апартманот нема приватен паркинг, но по договор со гостите им се обезбедува паркинг во непосредна близина на апартманот.

Максимален капацитет е за 3 лица.

Апартманот е на само 2 минути од охридската чаршија и чинарот.

Сместувањето се наоѓа во настрогиот центар на градот.

Иако е во центарот местоположба на апартманот овозможува мирен и удобен престој.

Check in: 12:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига од сопственикот на апартманот.

Постелнината и пешкирите се менуваат во зависност од бројот на деновите односно престојот на гостите.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има просор за остава на велосипеди.

Контакт за резервации: 078 28 18 87

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување