Охридски регион

Sunset House: Shipokno

Sunset House: Shipokno

Охридски регион Цена од:

1,476.00 ден

Разговарај на Viber

Апартмани за престој

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на соба за 2 лица преку недела
  • Цената за викенд е 30 евра и варира во зависнот од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • Паркинг
  • Wi-Fi/TV
  • Заедничка кујна
  • Уникатен поглед

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вилата Sunset House се наоѓа во село Шипокно, Свети Стефан на 7 километри од градот Охрид. Таа располага со две соби со по еден брачен кревет. 

Собите располагаат со тераса, место за спиење и WC. Имаат заедничка летна опремена кујна.

Куќата располага со wi-fi. Има приватен паркинг и е погодна за 4 лица.

Вилата се наоѓа на планинско место и има прекрасен поглед кон езерото.

Во околината може да се појде на планинарење, возење велосипед и параглајдинг.

Вилата е во мирна област, без соседство. 

Сместувањето е од: 12:00 до 17:00 часот
Одјавувањето од: 10:00 до 12:00 часот

Клучот се подига од сопственикот на вилата. 

Вилата има приватен паркинг. 

Домашни миленици се дозволени исклучиво доколку во дворот. 


16. 24 evra preku nedela, 30 za vikendi cenite se menuvaat zavisno vo koj mesec sakaat da ne posetat


22.  072 224 301, 072 219 081

Остави Коментар