Охридски регион

Вила Марта: Населба Рача

Вила Марта: Населба Рача

Охридски регион Цена од:

2,150.00 ден

Разговарај на Viber

Вила со базен во Охрид Апартмани во Охрид

Вклучено во цена:

  • Минимална цена од ноќ за студио за 2 лица
  • Цените варираат во зависност од бројот на ноќевања и периодот
  • Цените може да ги погледнете во табелата во галерија
  • Ладење/Греење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Базен на користење
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вила Марта се наоѓа во населбата Раќа на околу 300 метри оддалеченост од Golden Beach и Egoist. Располага со 12 апартмани. Апартманите се поделени на две спални доби, една спална соба и студиа.

Апартманите се целосно опремени, секој со свој сопствен тоалет, целосно опремена кујна, wifi во секоја соба и сопствена тераса. (исто така располагаме и со кревети за бебиња или мали деца)

Вилата има приватен паркинг со максимален капацитет на 14 возила.

Вила Марта располага со свој сопствен базен, теретана и сауна. Исто така она што е карактеристично е модерните и чисти апартмани со преубавиот поглед кон градот Охрид. Исто така за љубителите на планинарите има водич кој може да ги придружува. Исто така позицијата на Вила Марта е таква да центарот на градот е оддалечен 7 минути како и плажите кои се оддалечени на 2 до 5 минути со кола.

Вила Марта се наоѓа на падините на планината Галичица со што се карактеризира како претежно мирно место наменето за одмор и релаксација.

Соседството е мирно, како што напоменавме мотото на Вила Марта е мир и релаксација.

 

Check in: Гостите најрано може да се сместат во 14:00 часот

Check out: Најкасно треба да се одјават до 10:30 часот

Клучот го подигаат на рецепција каде што има присутен домар во текот на целиот ден.

Се менуваат постелнините и пешкирите.

Вилата дозволува влез на домашни миленици, односно кучиња од мал раст како пудлица, чивава и тн.

Вилата располага со просторија за оставање на велосипеди.

 

КОНТАКТ: 072 207 744

[email protected]

Остави Коментар