Беровски регион

Вила Лина 2&3: Беровско езеро

Вила Лина 2&3: Беровско езеро

Беровски регион Цена од:

1,500.00 ден

Разговарај на Viber

Vila Lina 2&3 na Berovsko ezero. Apartmani i Studia

Вклучено во цена:

 • Цените се вметнати во самиот текст и варираат
 • Секое сместување има различна цена
 • Грење/Ладење
 • ТВ
 • Wi-Fi
 • Базен
 • Паркинг
 • Пешкири

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Лина 2&3 се лоцирани на Беровското езеро, на околу 6 километри од Берово.

Лина 2 располага со 4 спални соби од кои две се двокреветни со франзуски кревет, едната е со француски кревет и еден единечен и третата е на поткровје со три единечни кревети. Во вилата Лина 2 има три купатила, комплетно опремена кујна со трпезарија и дневен престој. Во дневниот престој има камин кој е поврзан со централно греење. 
Цената на вилата од ноќевање е 6000 денари, но ова цена не е фиксна и варира во зависност од периодот и бројот на ноќевањата.

Вила Лина 3 располага со три студија и еден дуплекс апартман. 

ЦЕНИ:

Студио од 1,500-2,000 денари;

Дулекс апартман од 3,500-4,000 денари;

Лина 2   6,000 денари.

Телефон за резервации:  078 373 256  071 373 255 

И двете вили имаат доволно место, околу 600 метри квадратни во кој има сместено летна кујна, две скари, фурна, детско катче, пинг понг маса и базен. 

Не е дозволен влез на домашни миленици. Вилата има простор за велосипеди. 

Сместувањете е по 13:00 часот
Одјавувањето е до 11:00 часот. 

Клучот се подига од сопствениците. Постелнина и пешкири се менуваат на секои три дена.


[email protected]

Остави Коментар

Коментари

 • Зорица Стојанова

  12.01.2022 10:12

  Домакинката бескрајно коректна личност, со огромна почит кон приватноста на гостите. Сместувањето совршено компактно. Дворчето зелено и пријатно.

 • Gabriela trajanovska

  11.08.2021 07:12

  Zdravo,dali imate slobodna vila za dvajca vozrasni i dve deca 11 i 15 god od 16 do 19 i koja bi bila cenata

 • Viktor Begikj

  26.07.2021 21:00

  Ve molam za informacija dali mozebi ima slobodno smestuvanje za 10 luge za prestojniot vikend?! Vi blagodaram odnapred. VB