Охридски регион

Хотел Су: Охрид

Хотел Су: Охрид

Охридски регион Цена од:

3,695.00 ден

Хотелот се наоѓа на „Кеј Македонија 91А, 6000 Охрид и е на самиот кеј на езерото и 10 минути оддалеченост од центарот на градот пеш. Хотелот располага со 32 соби или 76

Вклучено во цена:

  • Цена за 2 лица од ноќевање
  • Цената варира во завинсот од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi/TV
  • Паркинг

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Собите се опремени со: Kлима уред, мини бар, LCD телевизор, кабловска телевизија,WIFI, телефон, фен за коса, сет за кафе и чај, када или туш кабина и сеф.

По барање на гостите се обезбедува и бебешко креветче, полнач за телефони или пегла за алишта. Новите Smart соби се опремени со најсовремен систем за греење и ладење кој автоматски ја регулира температурата во собата и обезбедува идеални услови за нашите гости во секој период од годината.

Хотелот има бесплатен паркинг за своите гости пред самиот објект, кој служи само за гостите на хотелот.

Менаџментот дозволува влез на домашни миленичиња до 15 килограми со претходна најава и одреден надомест.  

 
Влезот во собите е после 14:00ч 
Напуштањето на собите е до 12:00ч.  

Резервации на: 
E-mail: [email protected] 
Броеви: 00389 46 258 684 и 00389 70 990 991 

Остави Коментар