Мавровски регион

Pet friendly викендица во Маврово

Pet friendly викендица во Маврово

Мавровски регион Цена од:

3,690.00 ден

Разговарај на Viber

Pet friendly викендица во Маврово КОНТАКТ ЗА ИНФОРМАЦИИ И РЕЗЕРВАЦИИ: 075282541- Миа

Вклучено во цена:

  • Зимски период- 80€ ноќ
  • Летен период- 60€ ноќ
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг
  • Pet Friendly

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Викендицата се наоѓа во Маврово, во населба Крстови 1.

Располага со три соби - две со брачен кревет, една со два единечни.

Целосно опремена кујна со машина за садови, шпорет, голем фрижидер ,шанк

Вилата има wi-fi. Со приватен паркинг

Максималниот капацитет за 6 луѓе

Има двор со скара.

Голема тераса со поглед кон езеро, големи прозори во дневната соба, преубаво изгрејсонце и топлина низ целата година. Двор во сенка одличен за летен период. Лесен пристап до езеро преку наше патче. Шума за прошетка позади куќа. Голема дневна просторија погодна за деца и миленичиња.

Куќата е сместена во прв ред но теренот е малце пострмен

Соседството е мирно.

Check in: 12:00, или по договор

Check out: 12: 00 или пак по договор во зависност од тоа дали после нив се сместуваат други луѓе

Клучот се подига од сопствениците или од Скопје или од Маврово.

За подолг период постелнина обично си обезбедуваат самите гости, инаку секогаш однапред без разлика на бројот на денови собите, кујната,тоалетот се опремени со се

Вилата дозволува влез на домашни миленици и има простор за оставање велосипеди.

КОНТАКТ ЗА ИНФОРМАЦИИ И РЕЗЕРВАЦИИ: 075282541- Миа

Остави Коментар