Хотел и ресторан Царевоселски: Делчево

Делчевски регион

Хотелот се наоѓа на самиот кеј на реката Брегалница во срцето на Делчево. Точната адреса е ул. Маршал Тито, бр.7.


Макс. Капацитет : 30
Кревети : 30
Check In : 09:00
Check Out : 12:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на соба од ноќевање за 2 лица
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • TV/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Хотелот располага со 7 брачни кревети (во кои има и помошни кревети). Исто така има и двокреветни и трокреветни соби.

Собите се опремени со клима, тоалет и телевизор.

Во хотелот има Wi-Fi.

Во собите нема кујна.

Во склоп на хотелот има голем паркин простор.

Самиот хотел има ресторан, билјард клуб, летна тераса на кејот на реката Брегалница, маркет, парк, пешака патека.

Сместувањето се наоѓа на мирна и тивка локација.

Check in: Од 09:00 часот
Check out: 12:00 Часот (доколку нема други најавени гости).

Клучот се подига од рецепционерот.

Постелнината и пешкирите се менуваат на 2 дена.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за остава на велосипеди.

Контакт за резервација: 070711639

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување