Хотел Sunrise: Делчево

Delchevo
Price from:

3,000.00 ден

Included in price:

 • Цена за двајца со појадок и спа
 • Греење/Ладење
 • Wi-Fi/ТV
 • Паркинг
 • Сауна
 • Џакузи
 • Отворен и затворен базен

Not included in price:

 • Транспорт до сместувањето
 • Ручек и вечера

Сместување и престој во хотел Sunrise во Делчево. Можете да го резервирате со испраќање на барање за резервација. По испратеното барање ќе добиете одговор на мејл со цена, а потоа можете да потврдите. Практикувајте резервации по мејл, така е најбезбедно за вас и домаќините.


Max. Capacity : 31
Beds : 31
Check In : 12:00
Check Out : 11:00
Air Conditioned
Parking
Wi-Fi
Pool

Хотел Sunrise се наоѓа во околината на Делчево. Точната локација погледнете ја најдоле на мапата.

Хотелот располага со вкупно 14 соби со спални и дополнителни кревети од кои 5 се комплетно опремени апартмани.

Собите имаат Wi-Fi,а објектот има сопствен паркинг.

Максималниот капацитет е за 31 лица.

Опкружувањето е со природа, а покрај хотелот поминува патот кој води до Берово.

Хотелот располага со надворешен базен, внатрешен базен, сауна, џакузи, фитнес центар, конференциска сала, а исто так аима и апартман со сопствено џакузи и најнов дизајн.

Сместувањето е надвор од градскиот метеж.

Хотелот е опкружен со борова шума.

Check in: 11:00-13:00 часот
Check out: 11:00
часот

Клучот се подига и остава на рецепција.

Постелнините и пешкирите се менуваат двапати во седум дена.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за оставање велосипеди.

Leave a comment

If You Have Visited This Accommodation

Comments

 • Viktorija Miteva

  14.07.2024 12:25

  Цена за двајца за две ноќевања?

 • Славица Мајновска Радевска

  18.06.2022 08:05

  Koja e cenata vo apartman za dvajca vozrasni i dve deca 14 i 15 godini?