Вила Гранит: Голак планина

Делчевски регион
Цена од:

600.00 ден

"Гранит" располага со 10 соби, главно трикреветни. Во секоја соба има тоалет и туш и - телевизор.


Макс. Капацитет : 20
Кревети : 20
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цена од ноќевање. Цената варира во зависност од терминот, бројот на ноќевања
 • Паркинг
 • Греење
 • Ладење
 • Wi-Fi
 • Достапни 24/7

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Ако сакате да ја почуствувате вистинска идила во природа, непроценливо чист воздух и прекрасни глетки тогаш одлучете се за викенд на Голак – мала слатка планина, чиј највисок врв Голема Чавка е со 1.536 метри, додека пак оддалеченоста од Делчево е 12 километри.

Вила "Гранит" располага со 10 соби, главно трикреветни. Во секоја соба има тоалет и туш и - телевизор. Хотелот се затоплува со сопствено парно греење и има ресторан, кој нуди добар избор на јадења и скара. Ако до Делчево стасате со автобус, такси-превозот до Голак ќе ве чини околу 250 денари.

Информации и резервации на: 071 800456

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Dusko Hristov

  23.10.2022 08:04

  Ve molam za informacija dali imate slobodno smestuvanje za prestoj . Kakvi se uslovite. Vi blagodaram.

 • Viktor Filipovski

  24.04.2022 15:45

  Ima li slobodni sobi za prvomajskiot vikend za 5 para kolku e cenata

 • Весна Алексовска

  27.12.2021 10:44

  Почитувани, сакам да Ве прашам дали имате слободи соби од 15 јануари. Ние сме група од околу 20 -25 младинци и раководители. Ме интересира и дали ресторанот функционира. Поздрав