Сместувањето се наоѓа во Струмица на 24-ти Октомври, бр. 34.


Макс. Капацитет : 8
Кревети : 8
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • 2500 денари е цена за наем на апартманот од ноќ
  • Цената варира во зависност од бројот на гости, ноќи и период
  • Греење/Ладење
  • TV/Wi-Fi

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до апарманот
  • Храна

Апартманот има 2 спаолни соби со брачни кревети, WC, дневна соба со гарнитура за спиење, кујан и трепезарија.

Во спалните соби има кревет, маса, телевизор, клима, шкафови, теписи, кујнски апарати и бела техника.

Кујната е целосно опремена со шпорет, микробранова и фурна.

Апартманот има Wi-Fi.

Има приватен паркинг во самиот центар.

Максималниот капацитет е од 6 до 8 лица

Во околината има ресторани и кафулиња, музеј, пошта и супермаркети.

Сместувањето е во строг центар на градот.

Check in: Флексибилно
Check out: 11:00 часот

Клучот се подига од сопствениците.

Гостите имаат доволно пешкири во апартманот што може да ги менуваат секојдневно.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за велосипеди на самата тераса.

Контакт за резервација: 074 603 883

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување