Апартмани On Top Apartments: Крушево

Крушевски регион
Цена од:

1,800.00 ден

Сместување/Апартмани во Крушево

Вклучено во цена:

 • Минимална цена 1800 денари од ноќ, максимална 2500 денари од ноќ на база ноќевање за 2 или 2+2 лица
 • Цената варира во зависност од типот на соба или апартман, периодот и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • ТВ/Wi-Fi
 • Паркинг
 • Оремено купатило

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

On Top Apartments се наоѓаат во Крушево на ул. Тодор Проески бр.10- Крушево, во строг центар, на почеток на скалите за накај чаршијата. Точната локација можете да ја погледнете најдоле на мапата.

Располага со 3 соби ( 2+2, 2+1, 2+2), сите со брачен лежај и дополнителни единечни лежаи (брачен + креветчиња на спрат, брачен + единечен, брачен + двосед на пуштање) и еден апартман со џакузи со еден брачен кревет. Вкупен капацитет- 13 лица .

Собите располагаат со сопствено купатило, мини фрижидер, лед тв со кабелска, wifi, фенови за коса, бесплатен потрошен материјал за тоалет.

Едната ( 2+1)- располага со сопствена тераса и поглед на градот. Во ходник има заедничка чајна кујна која ја делат трите соби. Кујната располага со решо на индукција, микробранова печка и кафемат. Апартманот со џакузи има се што имаат собите, плус џакузи до лежајот и сопствена мини кујна.

Кујните се опремени со се што треба за спремање на брз оброк и за припрема на кафе/чајче

Објектот располага со бесплатен Wi-Fi.

Објектот има приватен паркинг со ограничен број на возила. Доколку паркингот е исполнет тогаш госите може да го користат градскиот паркинг кој е во непосредна близина.

Максимален капацитет: 13 лица

Во околината на сместувањето се: Чаршијата, црква Св. Никола, галерија Мартиноски, спомен куќа на Тоше Проески и ред други знаменитости.

Check in: После 14:00 часот

Check out: Најдоцна до 10:00 часот

Клучот се подига од сопствениците или од одговорни лица.

Постелнината и пешкирите се менуваат на секој трет ден, а на барање на гостите може и порано.

Домаќините на сместувањето соработуваат со Horse Riding Club Крушево со кои може да ви организираат тури со коњи, а во случај на поголеми групи имаат соработка и со музејот Македониум, а организираат и пикник во природа.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици, актуелната доплата за миленик изнесува 500 денари по вечер.

Сместувањето има простор за оставање велосипеди.

Контакт за резервација: 078 843 685

Остави Коментар

Коментари

 • Zoran Aleksoski

  05.09.2022 23:19

  Cena za apartmanot so dzakuzi?