Апартман Нане

Крушевски регион
Цена од:

1,490.00 ден

Дозволете си викенд во Крушево. Апартман за 2 или максимум 4 лица.

Вклучено во цена:

 • Цена за цел апартман (мах 4 лица)
 • Минимум се сместуваат две лица
 • Ноќевање
 • Wi-FI
 • Паркинг
 • Лесна комуникација со сопствениците

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето

Апартманот е пуштен во употреба Авгст 2019. Апартманот има 35м2 со две соби споени во една, има капацитет за 4 лица од кои еден брачен кревет и два единечни кревети.

Комплетно опремена кујна со прибор за готвење и јадење, шпорет со фурна, електричен бокал и фрижидер.
Греењето и ладење е со Инвертер клима уред
Бесплатно WI-FI и ТВ со кабелска телевизија.
Апартманот има сопствено WC и приватен паркинг.
Локацијата на апартманот е во хотелската зона во Крушево  на само 2 минути од Хотел Монтана и 3 минути од хотеп Панорама.
Приемот на гости е од 13:00 часот, а одјавата на гости е максимум до 11 часот.
Клучот се подига од сопственикот кој ќе биде присутен на денот на приемот и враќање кај истиот на самата одјава.

Котакт: 075 618 684

Остави Коментар

Коментари

 • Sonja M.Boeva

  17.01.2022 14:05

  Zdravo.Me interesira za posledniot vikend 28-30 Januari dali imate sloboden apartman za familija od dve deca i 2 vozrasni.Fala odnapred .