Крива Паланка регион

Вила на Калин Камен: Крива Паланка

Вила на Калин Камен: Крива Паланка

Крива Паланка регион Цена од:

3,000.00 ден

Разговарај на Viber

Вилата се наоѓа на Калин Камен, Крива Паланка. Располага со три соби. Од кои едната е спална соба. Куќата има три брачни кревети.

Вклучено во цена:

  • Наем на вилата од ноќ за две фамилии
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/ Ладење
  • Паркинг
  • ТВ
  • Wi-Fi

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до објектот
  • Храна

Вилата се наоѓа на Калин Камен, Крива Паланка. Располага со три соби. Од кои едната е спална соба. Куќата има три брачни кревети.

Едно купатило, опремена кујна и тераса.

Вилата располага со Wi-Fi. Располага и со сопствен паркинг.

Во неа може да се сместат комотно две фамилии.

Таа нуди прекрасен поглед и се наоѓа во непосредна близина на езерото, на Царев Врв, Манастирот Јоаким Осоговски. Идеална е за луѓето кои сакаат чист воздух. Исто така може да ги посетите и Станечките водопади. 

Во околината има можност за планинарење. Опружена е со борова и букова шума. Во околината има и други викендици.

Сместувањето е од 12:00 до 13:00 часот
Одјавувањето е во договор со гостите, односно кога нив им одговара.

Клучот се подига од самата вила од сосптвеникот кој ги запознава со неа.
Постелнините и пешкирите се менуваат по 2 дена од постојаниот престој.

Телефонски број за резервација: 078 375 155, 077 544 853

Остави Коментар