Ранчот The Countryside: Ранковце

Крива Паланка регион

Ранчот „The Countryside“ се наоѓа во општина Ранковце на 20 километри пред Крива Паланка.


Макс. Капацитет : 3
Кревети : 3
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Базен
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цена за 2 лица од ноќевање
 • Вегански и вегетаријански појадок
 • Јавање коњи/Терапија со коњи
 • Користење на базен
 • Позитивно патувачко искуство

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето

Ранчот „The Countryside“ се наоѓа во општина Ранковце на 20 километри пред Крива Паланка.

Во моментот располага со еден апартман за 3 лица, во кој има еден брачен кревет и еден единечен.

Кујната е заедничка.

Ранчот е опремен со wi-fi и приватен паркинг. Во моментот се во изградба останатите апартмани и дрвени кабини за престој.

Околината е идеална за планинарење. Посета на Јоаким Осоговски кој е на 25 километри, Камени кули кои се на 13 километри.

Ранчот располага со базен, коњи за терапија и јавање, велосипеди, крос мотор

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици.

Check in: Флексибилно
Check out: Флексибилно

Контакт: 071753334 Maria

[email protected] Fan page : The Countryside


Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Dolores Prin

  08.08.2023 23:20

  Hello! We would like to stay for one night--two adults and one child with one dog. Would the dog be allowed to swim with us in the pool? Thank you!