Охридски регион

Апартмани Пициоски: Пештани

Апартмани Пициоски: Пештани

Охридски регион Цена од:

615.00 ден

Разговарај на Viber

Апартмани во Пештани

Вклучено во цена:

 • Цена по лице од ноќевање
 • Цените варираат во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • TV/Wi-Fi
 • Паркинг
 • Заедничка кујна

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Вилата се наоѓа во Пештани на 100 метри од плажата на главната улица. Располага со 20 соби:

Двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби со брачни и единечни кревети.

Собите се опремени со сопствено WC, TV, фрижидер и тераса.

Вилата располага со опремена кујна која може да ја користат сите гости.

Вилата располага со Wi-Fi.

Има сопствен приватен паркинг.

Капацитетот на вилата е за околу 40 лица.

Вилата се наоѓа во мирна област, соседството е одлично


Check in: 12:00 часот
Check out: 10:00 Часот

Клучот се подига од сопствениците на вилата.
Постелнината и пешкирите се менуваат редовно.

Објектот не дозволува влез на домашни миленици.
Објектот поседува место за оставање на велосипедите.

КОНТАКТ: 070 818 436

Остави Коментар

Коментари

 • Наташа Сердаревиќ

  16.08.2021 16:05

  Здраво, Сместување за тројца возрасни и бебе, од 27 до 31ви август дали можете да понудуте? Поздрав Наташа 075285850