Хестија Апартмани: Берово

Беровски регион Цена од:

1,960.00 ден

Апартманите Хестија- Берово се наоѓаат во планинскиот источен дел на Македонија, со поглед кон Беровското Езеро. Природа и околината што го одзема здивот. Вилата нуди извонреден поглед и моменти за уживање.

Вклучено во цена:

  • Цена од ноќевање за две лица
  • Цената варира
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • ТВ со каблвска
  • Паркинг

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Апартманите Хестија- Берово се наоѓаат во планинскиот источен дел на Македонија, со поглед кон Беровското Езеро. Природа и околината што го одзема здивот. Вилата нуди извонреден поглед и моменти за уживање.

Апартманите се оддалечени само 6 километри од градот, така што лесно ви се достапни локалните ресторани, кафулиња и продавници.

Апартманите и студијата се со сопствен балкон, кујна, WC, ТВ, мини бар и Wi-Fi. Гостите исто така може да уживаат во заедничката соба-ресторан и да ги готват своите омилени јадења во комплетно опремена кујна со шпорет, фрижидер и перална за садови.

Апартманите расплагаат со брачни и со поединечни кревети. Куќата има на располагање пегла за алишта, фен, кабловска телевизија. 

Децата можат да играат безбедно и да се забавуваат, додека возрасните уживаат во традиционалните јадења и ракија.

Заедничка соба-ресторан, скара, игралиште, детска куќичка.

Телефон за информации и резервации: 075 346 321