Беровски регион

Вила Санде Шумарот

Вила Санде Шумарот

Беровски регион Цена од:

1,000.00 ден

Вилата Санде Шумарот, се наоѓа на Беровско езеро непосредно во хотелот ВИП.

Вклучено во цена:

  • Цена за апартманот со брачен кревет за 2 лица од ноќевање
  • Цена за апартманите со брачен кревет и два дополнителни кревети е 1200 денари.
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • Паркинг

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна (со можност за доплата)

Вилата Санде Шумарот, се наоѓа на Беровско езеро непосредно во хотелот ВИП. Има прекрасен поглед кон Беровското Езеро. Покрај вилата помина патека која води кон езерото се до хотелот Аурора. 

Вилата располага со три соби, од кои едната има брачен кревет, а другите две се со брачен кревет и два единечни кревети,

Во секој апартман има сопствен тоалет.

Кујата е оделена од апартманите и е опремена со се што е потребно за гостите да може да готват оброци. 

Има интернет и паркинг. 

Телефон за резервација: 078 641 035


Остави Коментар