Апартманот „Mavrovo Twins Apartment“ се наоѓа непосредно до жичарницата. Функционален распоред на апартманот со дневна и 1 спална соба, кујна, бања и тераса. Целосно опремена кујна со повеќе различни уреди.


Макс. Капацитет : 3
Кревети : 3
Check In : 12:00
Check Out : 10:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на апартманот од ноќевање
 • Цената варира
 • Греење/Ладење
 • Приватен паркинг
 • Wi-Fi
 • Опремена кујна

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Апартманот „Mavrovo Twins Apartment“ се наоѓа непосредно до жичарницата. Функционален распоред на апартманот со дневна и 1 спална соба, кујна, бања и тераса. Целосно опремена кујна со повеќе различни уреди. 

Поседува Wi-Fi и приватен паркинг. Капацитетот е за две возрасни лица со едно дете. 

Во околината има ски терени, ресторани и хотели. 

Гостите може да уживаат во скијање, различни спортови на отворено, планинарење, пливање, кајакарење..

Соседството е мирно, во станбена зграда.


Сместување од 12:00 часот.

Одјавување до 10:00 часот

Клучот се превзема во Скопје или Маврово

Телефонски број за резервирање:

078/236-861

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Jasmina Milovska

  15.01.2023 19:53

  Zdravo, dali apartmanot e sloboden za period 19.01-22.01? Za 2 vozrasni +1 dete?