Апартман Марија

Крушевски регион
Цена од:

1,800.00 ден

Апартман во Крушево Резервации на: 075 30 70 40/ 075 30 70 50/ 071 523 447

Вклучено во цена:

  • Минимална цена за наем на апартманот од ноќ: 1800 денари
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Зимскиот период: 1800-2400 денари
  • Летен период: 1000-1800 денари
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Опремено купатило
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Локацијата е на самата улица (Питу Гули бб), улицата што води кон хотелите Монтанта, Илинден и Панорама.

Апартманот има една спална соба, кујна и купатило. Има 4 кревети, два посебни, кои може да се спојат и два кревети на спрат.

Има маса со столици, плакар, телевизор, интернет, фрижидер, решо, чини, садови за готвење, прибор за јадење. Тоалетот и купатилото се комплетно опремени со тоалетна хартија, средства за хигиена и пешкири.

Апартманот има Wi-Fi.

Сместувањето располага со сопствен паркинг.

Максималниот капацитет е за 4 лица.

Местоположбата на апартманот е под самата корија, се наоѓа на 100 метри од споменикот на Питу Гули.

Идеална местоположба за истражување на градот и околината. Сместувањето има централно греење и е топло 24/7. Сместувањето нуди и добра приватност.

Соседството е мирно.

Check in: 10:00-24:00 часот
Check out: 10:00-12:00
часот

Клучот се подига од сопствениците

Постелнината и пешкирите се менуваат доколку гостите останат на подолго време.

Самата улица кадешто се наоѓа апартманот води до коријата, во околината има прекрасна шума за прошетка. Сместувањето е на само 5 минути пеш од центарот на Крушево.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, но може да се оставаат во дворот на апартманот под услов да не ги вознемируваат соседите.

Во дворот на сместувањето има простор за оставање велосипеди.

Контакт за резервација: 075 30 70 40/ 075 30 70 50/ 071 523 447

Остави Коментар