Апартмани Славеј: Свети Николе

Sveti Nikole
Price from:

2,200.00 ден

Сместување во Свети Николе


Max. Capacity : 8
Beds : 8
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Air Conditioned
Parking
Wi-Fi

Included in price:

  • Цена за наем на апартман за 4 лица од ноќевање
  • Цените варираат во зависнот од периодот, бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi/TV
  • Паркинг

Not included in price:

  • Транспорт до сместувањето
  • Транспорт

Апартманите се наоѓаат во Св.Николе на улица Маршал Тито број 1.

 “Удобен апартман 1”

Капацитетот е за максимум 4 лица

Има еден двоен и два единечни кревети.

Тоалет и туш, чисти крпи и постелнина

Wifi и бесплатен паркинг

Удобни фотељи и клуб масичка

Клима уред

Соларен бојлер со топла вода 24/7

 

“Комфорен апартман 2”

Капацитетот е за максимим 3 лица

Има 1 софа кревет на спуштање и еден единечен кревет

Тоалет со туш, соларен бојлер

Mини ладна кујна

Балкон, маса со 2 удобни фотељи

Wifi и ТВ со кабелска


Пред објектот има јавен паркинг кој не се наплаќа. Максималниот капацитет по апартман е за 4 лица.

Апартманите се во центарот на Свети Николе на 5 минути пеш од ценарот на градот.

Соседството е мирно и безбедно.


Chek in: 14:00 часот
Check out: 11:00
часот


Клучот се подига од објект кој е веднаш до апартманот, а исто така и таму се враќа.

Ако гостите останат повеќе од 7 дена се врши промена на постелнини и пешкири.

Цената е 40 евра од ноќевање.

Дозволен е влез на домашни миленици

Објектот има простор за остава на велосипеди на сигурно место. Сите локални атракции се достапни на 5 минути пеш е лоциран градскиот парк, на 10 минути со автомобил – брана Мавровица идеална за риболовење, Ѓуриште за планинарење како и за посета на Ѓуришкиот манастир.

Препорачуваме ако сте во Свети Николе да ја посетите ново изградената црква Света Лидија.

Leave a comment

If You Have Visited This Accommodation

View More Accommodations