Охридски регион

Hotel Park Golden View Ohrid

Hotel Park Golden View Ohrid

Охридски регион Цена од:

4,428.00 ден

Разговарај на Viber

Hotel Park Golden View Ohrid

Вклучено во цена:

 • Најниска цена од ноќевање за 2 лица со поглед кон езерото
 • Цените варираат во зависнот од периодот и бројот на ноќевања
 • За конкретна цена јавете се на: 077 631 632
 • Клима
 • Wi-Fi/ТВ
 • Паркинг
 • 24/7 рецепција
 • Доплата за оброк ( ручек/вечера) – 10 евра по особа
 • За деца од 5-9 години, се наплаќа 50% од цената

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
Хотел „Park Golden View Ohrid“ се наоѓа на мирна и тивка локација. Хотелот има приватна плажа, а веднаш до него има уште една плажа. 

Располага со 40 соби од кои:
 • 22 Двокреветни стандардни соби (има со брачен и со поединечен кревет)
 • 13 Апартмани (со две спални соби, едната спална со брачен , другата со поединечен кревет)
 • 3 Џуниор Апартмани ( со брачен кревет)
 • 2 Апартмани  (дневна, кујна, трпезарија, спална , купатило)

Пешкири се менуваат секојдневно, постелнина на 2 дена.

Секое сместување поседува: Балкон, клима, приватно купатило со wc, телевизор, мини-бар и бесплатен wi-fi. 

Хотелот располага со приватна катна гаража  и приватен надворешен паркинг пред Хотелот

Хотелот не е pet friendly

Хотелот е идеален за туристи со младешки дух кои што сакаат забава и опуштена атмосфера поради фактот што располага со ресторан и приватна плажа: Egoist Beach and Bar.

Хотелот се наоѓа во мирна и тивка областа од една страна со поглед на планина од друга со поглед на езеро далеку од градската врева,

на 3 км од центар.

Време за сместување после 14 часот
Време за одјава до 11 часот

Контакт за резервација: 
046 209 069
077 631 632

Остави Коментар