Апартмани Смаќоски

Охридски регион
Цена од:

1,874.00 ден

Апартмани во Охрид. Апартмани „Смаќоски“ На 9 минути пешачење се наоѓа центарот на Охрид“ или стариот дел на градот.

Вклучено во цена:

  • Цена за две лица од ноќевање
  • Цените варираат во зависност од бројот на ноќевања, лица и термин
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • TV
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Aпартманите „Смаќоски“ се лоцирани во мирниот дел на градот. На 9 минути пешачење се наоѓа центарот на Охрид“ или стариот дел на градот.
Во близина на куќата се наоѓаат најдобрите ресторани, пицерии, пабови и ноќни клубови.

 Вилата располага со 7 апартмани од кои одредени студиjа се со балкон и поглед кон езерото.

Апартманите се опремени со: Тoалет, балкон (не во сите соби), ТV, интернет, клима уред, мини кујна и фрижидер.

Во апартманите можат да се сместат од 2 до 4 лица во зависност од типот на апартман. Вилата располага со паркинг простор за гостите кој е бесплатен.

Не е дозволен влез за домашни миленичиња.

Сместувањето е од  13: 00ч.
Одјавувањето е до 10
: 00ч.
Клучевите се подигаат од самата вила

Телефонски број за резервации: 078 449 365

Остави Коментар