Охридски регион

Вила Сараj: Охрид

Вила Сараj: Охрид

Охридски регион Цена од:

1,400.00 ден

Разговарај на Viber

Апартмани за издавање. Вила во Охрид. Лето 2021

Вклучено во цена:

  • Најмала цена за наем на апартман
  • Цените варираат од 1400 до 1800 денари за апартман од ноќевање
  • Wi-Fi
  • ТВ
  • Поглед кон езеро
  • Ладење/Греење
  • Приватен паркинг

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вила Сарај се наоѓа во стариот дел на Охрид со прекрасен поглед кон градот и недалеку од сите историски знаменитости.

Располага со 6 двокреветни и 2 трокреветни соби.

Сите соби се опремени со посебни купатила, фрижидер, ТВ, Wi-Fi и поглед кон езерото.
Вилата има заедничка кујна која им е достапна на користење на гостите, а која е дел од дневниот простор наменет за одмор. Кујната е целосно опремена.

Вилата располага со Wi-Fi.

Вилата има капацитет за 18 лица.

Соседството е мирно, безбедно и љубезно.

Сместувањето во вилата е по 12:00 часот
Одјавувањето од вилата е до 11
:00 часот

Клучот се подига од самата рецепција. Постелнина и пешкири се менуваат на четвртиот ден.
Во вилата не е дозволен влез на домашни миленици, а истата располага со простор за оставање на велосипеди.

Контакт за резервација: 078 255 866 или 071 353 456

Остави Коментар