Беровски регион

Апартмани „Нај“: Беровско езеро

Апартмани „Нај“: Беровско езеро

Беровски регион Цена од:

2,000.00 ден

Разговарај на Viber

Вила апартмани „Нај“. Располага со 2 апартмани за по 4 лица. На 250 метри од езерото и самата патека.

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на апартман за 4 лица
  • Цената варира во зависност од терминот и број на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • ТВ
  • Опремена кујна
  • Паркинг

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до вилата
  • Храна
Вила апартмани „Нај“. Располага со 2 апартмани за по 4 лица. На 250 метри од езерото и самата патека. Сите кревети се брачни но има и клик клак кревети и петоседи на спуштање. Со целосно опремени кујни. Купатило со тоалет. Телевизор и Wi-Fi.
Апартманите имаат прекрасна тераса и приватен паркинг. Капацитет за цела вила е 8+2 лица. 

Одјавување до 11:00 часот
Доаѓање по 12:00 часот
Доколку се повеќе од 2 вечери се менува чаршави и постелнини

Тел.број за резервации 076779240

Вила „Нај“ се наоѓа на Беровското езеро, на 600 метри после пешачката патека. Располага со две соби за по четири лица. Спална соба со брачен кревет и кревет на развлекување.
Апартманите располагаат со дневна, спална, кујна, купатило, тераса и двор. 
Кујната е целосно опремена. Вилата располага со Wi-Fi.
Има приватен паркинг. Максималниот капацитет е за 10 лица. 

Околината е исполнета со зеленило и густа шума, а недалеку од езерото има и пешачка патека. 

Check in по 12:00 часот
Check out: 11:00 часот

Клучот се подига од сопствениците. 

Редовно се менува постелнината и пешкирите на повеќе од 3 ноќевања или во договор со гостите. 
Цените се по договор во зависност од бројот на ноќевања и периодот.

Контакт за резервација: 076-779-240


Остави Коментар