Апартман во Златибор идеален за едно семејство

Србија

Базата на приватни сместувања на Кајак.мк постепено се шири и надвор од Македонија. Денеска сакаме да ве информираме дека имаме уште еден прекрасен апартман кој што се наоѓа во Златибор.


Макс. Капацитет : 4
Кревети : 2
Check In : 13:00
Check Out : 10:00
Pet Friendly
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Цените се движат од 35 до 50 евра во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење
  • TV/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Базата на приватни сместувања на Кајак.мк постепено се шири и надвор од Македонија. Денеска сакаме да ве информираме дека имаме уште еден прекрасен апартман кој што се наоѓа во Златибор.

Станува збор за нов апартман, со големина од 40 метри квадратни и идеален да прими едно четири члено семејство.

Апартманот има спална соба со балкон, бесплатен паркинг пред самиот објект, Wi-Fi, Netflix и разни чаеви и кафе за гостите.

Апартманот е опремен со пешкири и се што е неопходно за одмор. Пешкирите и постелнината се менуваат доколку гостите останат подолго од 7 ноќевања.

Кујната е целосно опремена.

Максимален капацитет е за 4 лица.

Check in: 13:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига во договор со сопствениците

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици од мала раса.

Контакт за резервација: +381605330588

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување