Кочански регион

Вила Осоговски Ариш: Пониква

Вила Осоговски Ариш: Пониква

Кочански регион Цена од:

4,000.00 ден

Вилата „Осоговски Ариш“ го носи името од истоименото дрво, за кои дрва сопствениците ни раскажуваат дека создаваат природна бања поради идеалната надморска височина од 1200 метри. Vila, smestuvanje, Ponikva

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на вилата од ноќ
 • Цената варира во зависност од големината на групата
 • Греење/Ладење
 • ТВ
 • Интернет
 • Паркинг
 • Опремена кујна

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Храна

Вилата „Осоговски Ариш“ го носи името од истоименото дрво, за кои дрва сопствениците ни раскажуваат дека создаваат природна бања поради идеалната надморска височина од 1200 метри. 

Вилата „Осоговски Ариш“ располага со три спалани соби, две купатила, дневен престој и прекрасен двор. Вилата има камин на дрва во дневниот престој, а спалните соби се опремени со електрични панели.

Во вилата може да се сместат до 10 лица. Опремена е со чисти пешкири, прекривки и навлаки. Подигнувањето на клучот е од локацијата која ќе се договорите со сопствениците. 

Вилата располага со коплетно опремена кујна, кабловска телевизија со интернет, чисти пешкири и постелнини. 

Паркинг има веднаш до самата вила. 

Пред самата вила има ресторан, пешачки патеки кои водат до природните извори Илина чешка и Машка вода.

Цената од ноќевање варира во зависност од бројот на гости.

Клучот се подига од сопствениците. Сместувањето и одјавувањето е во договор со сопствениците. 

Телефон за резервација: 072 718 367


Остави Коментар

Коментари

 • Klara Kostova

  11.09.2022 13:34

  Zdravo, Sakam da prasam za Nova Godina dali e slobodna vilata i koja cena e za dve noki

 • Marija Trpcevska

  29.07.2022 10:02

  Вилата е преубава како и внатре така и надвор, чисто и педантно ништо не е оставено на случајност. Газдите се премногу услужливи. Од се срце ви ја препорачувам!

 • Ivana stojanova

  14.07.2022 15:39

  Вилата е преубава, газдите услужливи.

 • Dragana Ivanova

  05.05.2022 12:12

  Вилата е добра, просечна,дневниот престој е голем, спалните се ептен мали,за 10 лица да се сместат се спие и во дневната, чисто е, има се од прибор за јадење, пешкири, дворот е прекрасен,ама so газдарицата една цена договараш на телефон, друга повисока цена те очекува кога ќе пристигнеш, така да убаво договарајте и имајте писмен доказ за договореното.

 • Silvana Velkovska

  20.01.2022 00:06

  Дали вилата е pet friendly?

 • igor krstevski

  30.11.2021 19:20

  me interesira cena za 31 1 2 i dali ima prostor den dva da se ostane

 • tanja patalovska

  13.11.2021 14:22

  Zdravo dali vilata e slobodna za nova godina i koja cena e