Вила: Art Colony Охрид

Охридски регион
Цена од:

2,460.00 ден

Апартмани во Охрид.

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на двокреветна или трокеветна соба
 • Цените варираат во завиност од периодот и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • Wi-fi
 • ТВ
 • Приватен паркинг
 • Заедничка кујна

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Вилата „Art Colony“ се наоѓа на сама плажа, веднаш пред хотел Силекс. Таа има доста уникатна местоположба, со тоа што им овозможува на гостите да уживаат во прекрасниот поглед кон охридското езеро.

Таа располага со 6 соби за сместување. 

Една соба е двокреветна, а останатите 5 се трокреветни. Сите имаат единечни кревети кои се 1x2 метри. Собите се опремени со фрижидерче, TV, интернет, тоалет со туш кабина и крпи. Вилата има заедничка кујна која е целосно опремена. Има и Wi-Fi.

Вилата поседува приватен паркинг. 

Крпите се менуваат на 5 дена. 

Клучот се подига од ресторанот кој е во склоп на вилата. 

Не е дозволен влез со домашни миленици. 

Сместувањето е од: 14:00 часот
Одјавувањето е до: 12:00 часот

Секоја од собите има бокал за топлење вода и чаши за кафе. 

Вилата има простор каде може да се оставаат велосипеди. 

40 евра од вечер 2ка или 3ка за наем

50 што гледа кон езеро

Резервации на: +38970331223

Остави Коментар

Коментари

 • Silvana Jordanovska

  05.07.2022 14:15

  Dobar den. Me interesira dali imate slobodni 2 sobi ( trokrevetni ), za period 06.08 - 09.08, odnosno 3 nokji. 4 vozrasni sme plus 3 deca. I ako imate, kolku e cenata od soba. Vi blagodaram!

 • Gabriela Kitanovic

  18.02.2022 18:44

  Prekrasno mesto i uste poprekrasen ambien....prekrasni domakini i golema ljubeznost...isto kako da ste doma...da si rezervirate nema da zazalite.....se sto vi treba ima samo na edno mesto,planina voda i mir....otkako ednas veke bev mojot odmor prodolzuva tuka na ova mesto veke 8 godini i nikogas nema da go smenam za bilo koja druga destinacija bidejki ova e toa sto me ispolnuva ....pozdrav do prekrasnite domakini .....Biljana i celata nejzina familija koj se potrudile sekoja godina da ima se poubav i relaksiracki ambient....

 • Весна Потевска

  08.06.2021 08:40

  Почитувани, Дали оваа Вила е слободна за период од 2 месеци и тоа од 10 јули до 10 Септември. и Која е цената. Поздрав,