Вила ресторан Водопад: Смоларски водопад

Струмички регион

Собите се опремени со сопствен тоалет, фрижидер и балкон.


Макс. Капацитет : 12
Кревети : 12
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

 • Цена од ноќевање со појадок по лице
 • Цените варираат во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • Wi-Fi
 • Паркинг

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето

Ресторан вила Водопад се наоѓа во село Смолари во подножјето на планината Беласица веднаш до патот кон смоларски водопади. Располага со 4 соби со брачни и единечни кревети а максималниот капацитет на гости е 12 луѓе. Собите се опремени со сопствени тоалети и бањи.

Собите се опремени со сопствен тоалет и балкон.

 

Во вилата има Wi-Fi и паркинг простор кој е наменет за гостите. Исто така има ресторан кој се наоѓа во склоп на објектот препознатлив по добриот избор на храна кој има внатрешен и надворешен простор за седење. Во сместувањето е дозволен влез на домашни миленици.

Напомени:
- Клучот се подига од шанкот во ресторанот
- Постелнината и пешкирите се менуват по желба на гостите


Цена
- 1000 денари од лице со вклучен појадок

 

Контакт телефон за резервација: 071 348 000

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Ilija Petrovski

  31.07.2022 14:31

  Za smestuvanjeto neznam, se naogjam vo restoranot, cekam teleska snicla povekje od Cas, salfetki, voda, sol I ostanati raboti najmalata KERKA MI nosi,

 • Ilija Petrovski

  31.07.2022 14:31

  Za smestuvanjeto neznam, se naogjam vo restoranot, cekam teleska snicla povekje od Cas, salfetki, voda, sol I ostanati raboti najmalata KERKA MI nosi,

 • marija sejfula

  26.04.2021 07:56

  Здраво, Ме интересира дали се издава цела куќа и дали истата е слободна за 22.05.-24.05.2021. Фала и поздрав, Марија