Апартман Марта: Скопје

Скопски регион

Апартман во Скопје


Макс. Капацитет : 2
Кревети : 2
Check In : 12:00
Check Out : 10:00
Климатизирано
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на апартман на едно ноќевање
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Апартманот располага со една спална соба, клима уред и телевизор со рамен екран и опремена кујна.

Апартманот е за едно или две лица за престој.

Апартманот има тераса.

Апартманот има машина за алишта.

Апартманот има Wi-Fi.

Check in: 12:00-14:00
Check out: 10:00-11:00

Апартманот има бесплатен паркинг.

Апартманот дозволува влез на домашни миленици.

Апартманот се наоѓа на тивко место каде што можете да се одморите. Има тераса со поглед на градот. Внатре во зградата има теретана каде можете да вежбате. Центарот на градот е 7-8 минути со автомобил, што е добро затоа што се наоѓате надвор од хаосот, но и многу блиску да стигнете до центарот на градот.

Контакт број: +38970387672

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување