Вила Ристевски: Охирид

Охридски регион
Цена од:

620.00 ден

Објектот располага со сопствен паркинг. Максималниот капацитет на објектот е за 9 лица.


Макс. Капацитет : 9
Кревети : 9
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цените се движат од 10 евра од соба
  • 5 евра за деца до 12 години, а до 5 години бесплатно
  • Цените варираат во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вилата се наоѓа на улица Марко Цепенков бр 25 поточно наспроти главната болница во Охрид 1.2км одалечени од центарот.

Располага со три апартмани.
Апартман 2 располага со еден брачен кревет комфорт кој е со релакс дормео надушек
Апартман 3 располага со еден брачен кревет комфорт и еден поединечен
Апартман 4 располага со еден брачен кревет комфорт и два поединечни

Секој апартман поседува сопствен тоалет како и секој апартман има своја кујна опремена со потребните апарати (фрижидер, шпорет, бокал за топла вода и електрично ѓезве) во секој апартман има минибар и смарт тв

Апартманите имаат Wi-Fi.

Објектот располага со сопствен паркинг.
Максималниот капацитет на објектот е за 9 лица.

Сместувањето се наоѓа во мирна и релаксирачка област.

Check in: Флексибилно (Со претходен договор со домаќинот)
Check out: 11:00
часот

Клучот се подига од вилата во делот кој е наменет за рецепција во склоп на вилата.

Доколку гостите престојуваат повеќе од 7 дена им се менува постелнината и пешкирите.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а простор за велосипеди има во градината.

Контакт за резервации: 078/287-603

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување