Joan Apartments располага со 7 апартмани


Макс. Капацитет : 4
Кревети : 4
Check In : 15:00
Check Out : 10:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Базен

Вклучено во цена:

  • Цените се движат од 35 до 100 евра од ноќевање во зависност од кој апартман ќе го изберете
  • Цените варираат
  • Греење/Ладење
  • TV/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Joan Apartments располага со 7 апартмани, од кои дел се регуларни апартмани, а дел се луксузни апартмани кои имаат џакузи, спа центар и затворен базен. Апартманите се двособни, студио апартмани, апартмани со брачни и поединечни кревети.

Апартманите се комплетно опремени со комплетно опремени кујни.

Апартманите имаат Wi-Fi.

Апартманите имаат приватен паркинг.

Максималниот број на лица по апартман е 4 лица.

Апартманите се наоѓаат на 15 минути пеш од плоштадот во Скопје.

Сместувањето се наоѓа во мирно соседство.

Check in: 15:00 часот
Check out: 10:00 часот

Влегувањето во апартманите е електронско, односно со кодови.

Постелнината и пешкирите се менуваат по секое престојување, одколку гостите се на повеќе денови апартманите се чистаат на третиот ден за време на престојот.

Апартманите се наоѓаат во близина на Водно и центарот на Скопје.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, апартманите имаат гаража каде може да се остават велосипеди.

Контакт за резервација: +38975380523

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување