Црна Гора

Апартмани во Црна Гора: Кумбор

Апартмани во Црна Гора: Кумбор

Црна Гора Цена од:

600.00 ден

Разговарај на Viber

Апартмани во Црна Гора

Вклучено во цена:

 • Цена по лице од кревет од ноќевање
 • Цените се истакнати во опис и варираат
 • Ладење
 • ТВ/Wi-Fi
 • Паркинг
 • Балкони со поглед

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна
 • Tуристичка такса за возрасни е 1 евро а за деца 0.50 центи

Куќата располага со два апартмани и две трокреветни студиа и едно еднокреветно студио. Апартманите и студијата се комплетно опремени со кујна и сопствени тоалети, располагаат со Wi-Fi и клима.

Во апартманите има брачни и поединечки кревети, а во едното трокреветно студио е еден брачен кревет и еден поединечен, а во другите се поединечни кревети.

Кујните се комплетно опремени.

Имa приватен паркинг за 4 возила каде може да се паркираат.

Максималниот капацитет е за 18 лица.

На само 700 метри се наоѓа прекрасниот ресорт Порто Нови, на 5 километри пред Херцег Нови.

Куќата е тред ред над магистралата, соседите се мештани, а да се стигне до плажа има подземен премин.

Соседството е културно и пријатно.

Сместувањето е од: 10:00 часот
Одјавувањето е 8 часот наутро или во договор доколку нема други гости за сместување гостите може да останат и до попладневните часови.

Клучот се подига од самата вила од сопствениците кои им помагаат на гостите за се шт имаат потреба.

Не е дозволен влез на домашни миленици.

Цената од кревет е 10 евра, апартманите се 40 евра за 4 лица, ако се 5 лица цената е 50 евра, трокреветните студија се 30 евра, а двокреветните се 20 евра.

Телефон за контакт:
076 298 312- Олга
077 600 598- Иванка

Остави Коментар

Коментари

 • Violeta Dimovik

  25.06.2022 21:44

  Me interesira za od 10 avgust samo za edna osoba koja cena bi bilo i kolku e odaleceno od plaza?