Вила со базен во Шупли Камен

Кумановски регион
Цена од:

2,000.00 ден

Вила со базен и тениско игралиште


Макс. Капацитет : 10
Кревети : 10
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Минимална цена за пар од 2 лица од ноќевање за користење на еден спрат
  • Цените варираат во зависност од периодот, бројот на лица, бројот на денови
  • Греење/Ладење
  • Паркинг
  • ТВ/Wi-Fi
  • Сезонски базен
  • Тениско игралиште (Сезонско)

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вилата е лоцирана во кумановското село Шупли Камен, кој е идеално за одмор и релаксација.

Викендицата располага со два спрата, секој спрат има посебен влез. Вилата може да се изнајми како цел објект или одделно по спратови.

Секој спрат има една спална соба и две соби со единечни кревети, две купатила, кујна, дневна, а цела куќа е опремена со бела техника.

Куќата има Wi-Fi, камин на едниот спрат и клима.

Паркингот е бесплатен.

Капацитет на еден спрат има за 5 лица или на двата спрата може да се сместат околу 10 лица.

Во близина на околу 50 метри се наоѓа реката Пчиња, а околу куќата има стаза за пешачење и убава шума за одмор.

Во близина нема многу куќи и е доста мирно и дискретно место.

Check in: 12:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига од сопствениците на вилата кои ги пречекуваат гостите и ги запознаваат со околината.

Постелнината се менува доколку гостите останат подолго, а исто така и доколку имаат потреба може да побараат да се смени во било кој ден.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици но сопствениците на истите се должни да внимаваат се да биде во најдобар ред.

Вилата има место каде се оставаат велосипеди.

Цени:

Спрат од куќа може да изнајми еден пар по цена од: 2000 денари од ноќ.
Спрат од куќа за семејство или друштво до 4 лица е по цена од
: 4500
денари.
Спрат од куќа за 6 лица цената е 6000 денари

Цела куќа може да се изнајми по цена од
: 6000
денари. (Ова цена е наменета за една фамилија, два или три пара или помала група која сака приватност за време на престојот).

 

КОНТАКТ НА: 078 275 185- Сашка

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување