Мавровски регион

B&B Вила Панорама: Јанче

B&B Вила Панорама: Јанче

Мавровски регион Цена од:

3,140.00 ден

B&B PANORAMA VILLA JANCE се наоѓа во Јанче и нуди ресторан, бар и градина. Сместувањето е на 35 км од Маврово

Вклучено во цена:

 • Цена од ноќевање за две лица со доручек за наем на апартман
 • Цената варира
 • Греење/Ладење
 • Кујна
 • Wi-Fi
 • ТВ со сателитска
 • Топла вода
 • Паркинг
 • Место за деца
 • Пешкири

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до објектот
 • Ручек/Вечера

B&B PANORAMA VILLA JANCE се наоѓа во Јанче и нуди ресторан, бар и градина. Сместувањето е на 35 км од Маврово, а гостите имаат паркинг на располагање и WiFi. Ноќевање со појадок. Во собите има телевизор. Доручекот е вклучен во цената. Вилата има и рецепција која ви е на распоагање за каква било помош. Вилата има и детско игралиште. Исто така има и услуга за изнајмување на велосипеди. 

Сместување: Од 14:30 до 20:00 часот
Одјавување: 10:00 до 12:00 часот

Информации и резервации на: 042 470 999

Остави Коментар

Коментари

 • Bengi Shahin

  21.11.2021 21:24

  Zdravo me interesira cena za vilata od 31.12.2021 do 02.01.2022 i za kolku osobi e vilata?

 • Nenad Petrushevski

  08.11.2021 07:35

  Zdravo, dali imate slobodni kapaciteti vo periodot od 30.12.2021 - 02.01.2022? Blagodaram! Pozdrav, Nenad

 • Наташа

  07.09.2021 08:45

  Соба за 3ца сабота вечер