Пехчевски регион

Вила Александар: Равна Река

Вила Александар: Равна Река

Пехчевски регион Цена од:

600.00 ден

Разговарај на Viber

Вила во Равна Река

Вклучено во цена:

  • Цена по лице
  • Цената варира во зависност од бројот на лица, бројот на ноќевања и периодот
  • Конечната цена ја одредува домаќинот
  • Греење
  • Опремена кујна
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна
  • Wi-Fi

Вила Александар се наоѓа во регионот на Равна Река. Вилата има две сплани соби, една дневна просторија, купатило и кујна.

Во едната спална соба има два брачни кревети, а во другата сплана има еден брачен кревет и еден единечен кревет. Во дневната соба има седмосед кој е на развлекување.

Кујната е пространа и комплетно опремена.

Вилата нема Wi-Fi, но има добра мрежна покриеност.

Вилата има простор за паркинг.

Максималниот капацитет е за 9 лица.

Вилата е оддалечена 10 километри од центарот на градот.

Во непосредна близина се пехчевските водопади.

Check in: Во договор со домаќините
Check out: Во договор со домаќините

Постелнината се менува во договор со домаќините

Контакт: 070 272 372 или [email protected]

Остави Коментар