Апартмани во Пехчево

Pehchevo
Price from:

1,200.00 ден

Included in price:

 • Цена од лице со вклучен појадок
 • Цената во сезона се искачува до 1200 денари по лице со појадок
 • Греење/Ладење
 • ТВ/Wi-Fi
 • Приватен паркинг

Not included in price:

 • Транспорт до сместувањето

Апартманите се наоѓаат во центарот на Пехчево. Mожете да ги резервирате со испраќање на барање. По испратеното барање ќе добиете потврда на мејл со цена, а потоа можете да потврдите. Практикувајте резервации по мејл, така е најбезбедно за вас и за домаќините.


Max. Capacity : 20
Beds : 20
Check In : 14:00
Check Out : 12:00
Parking
Wi-Fi
Clean Air

Апартманите се наоѓаат во центарот на Пехчево во склоп на ресторанот „Тропик“. Објектот располага со шест соби од кои четири соби се двокреветни, а два се апартмани со четири кревети.

Секоја соба има свое посебно купатило со тоалет, тв во секоја соба и wi-fi.

Во собите нема кујна, а во склоп на апартманите има ресторан.

Апартманите имаат приватен паркиг. Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, истиот има простор за оставање на велосипеди.

Апартманите се наоѓаат во центарот на Пехчево во непосредбна близина се наоѓа парк, езерце и на 10 киломери се наоѓаат Пехчевските водопади.

Терминот за сместување е од 12:00 до 14:00 часот
Одјавувањето е до 12:00 часот. 

Клучот го се подига од лице вработено во апартманите и ресторанот. Истото лице кое е задолжено за контакт.

Постелнината и пешкирите се менуваат доколку гостите се задржат повеќе од два дена. 

Гостите може да ги посетат Пехчевските водопади, Равна река, планината Кадиица, патека за велосипедисти и на 10 километри се наоѓа Беровското езеро. 

Leave a comment

If You Have Visited This Accommodation

Comments

 • Elena K

  11.07.2024 14:32

  Zdravo, Dali imate apartman za dvajca za petok vecer? Pozdrav, Elena

View More Accommodations