Кичевски регион

Ранчот на Нора

Ранчот на Нора

Кичевски регион Цена од:

3,075.00 ден

Nora's Ranch или „Ранчот на Нора“ се наоѓа на неколку километри од Кичево.

Вклучено во цена:

 • Цена за две лица од ноќевање (Цената е генерирана)
 • Греење/Ладење
 • Wi-Fi
 • Базен (Лето)
 • Приватен паркинг

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето

Nora's Ranch или „Ранчот на Нора“ се наоѓа на неколку километри од Кичево. Опколен со тивка и чиста природа. Самиот ранч има свои коњи кои се главна атракција, отворен базен за летните денови, простор за забава на децата, свој бар и рестора. 

Сместувањето има големо купатило со тупш. Сместувањето има свој приватен паркинг, а објектот располага и со wi-fi.

Информации за резервација на: 071 933 135Остави Коментар

Коментари

 • Bojovikj Milka

  20.05.2021 06:04

  Zdravo. Me interesira dali se doplaka za deca ( cetiri godishni) i ako da po koja cena.? Toaletot e privaten taka? I dali ima slobodna soba za edno nokevanje 23-24 ovoj mesec?

Разгледајте повеќе сместувања