Викендица со базен во село Габрово

Strumica
Price from:

4,000.00 ден

Included in price:

 • Цена за наем на еден спрат: 4000 денари (за 4 возрасни и 3 деца)
 • Наем на цела вила: 6000 денари
 • Греење/Ладење
 • ТV/Wi-Fi

Not included in price:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Викендицата се наоѓа над село Габрово на 15 километри од Струмица.


Max. Capacity : 7
Beds : 7
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Air Conditioned
Parking
Wi-Fi
Pool

Вилата има два спрата.

На прв спрат има кревет на развлекување, а на втор спрат има спална соба со брачен кревет, дневна соба со кревет на развлекување и дополнителен мал кревет.

Вилата е опремена со ТВ, клима, кујна, два тоалета, тераса, камин и парно греење.

Вилата има две кујни од кои едната е целосно опремена и уште една помошна кујна.

Вилата има Wi-Fi и приватен паркинг.

Капацитетот е за 4 возразни и 3 деца.

Вилата се наоѓа во околината на Габровски и Колешински водопад.

Стационирана е во елитна населба.

Check in: 12:00 часот
Check out: 10:00

Клучот се подига од сопственикот на вилата.

Вилата дозволува влез на домашни миленици и има простор за остава на велосипеди.

Контакт за резервација: НЕ СЕ ИЗДАВА!

Leave a comment

If You Have Visited This Accommodation

Comments

 • Ивана Конзулова

  20.04.2024 19:59

  Здраво, сакам да прашам за изнајмување на вилата на 9ти Јуни и 10ти да направиме chek out. Дали е слободна тие дати?

View More Accommodations