Битолски регион

Вила Пирамида

Вила Пирамида

Битолски регион Цена од:

6,000.00 ден

Вила “Пирамида” е идеална за секој кој сака да избега од секојдневната животна рутина и кој сака целосно да ужива, да се релаксира и да вдишува свеж воздух за време на викенд, па дури и делничен ден.

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на вилата од ноќ
 • Цената е генерирана и варира
 • Греење/Ладење
 • Паркинг
 • Wi-Fi

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Храна

Вила “Пирамида” е идеална за секој кој сака да избега од секојдневната животна рутина и кој сака целосно да ужива, да се релаксира и да вдишува свеж воздух за време на викенд, па дури и делничен ден.

Вилата е совршена за семејства, пријатели, парови со мали деца, поединци. Има три соби, две бањи, голема дневна соба, кујна и дополнителни две соби со прекрасен релаксирачки поглед. Вилата има сопствено греење кое нуди многу топол и удобен престој во текот на зимата. Кујната ги има сите потребни елементи и потрошен материјал за готвење. По барање на гостите, вилата ви нуди и традиционален појадок.

Покрај тоа, вилата е идеална за организирање на мали, приватни и уникатни прослави како родендени или ангажман партии, ако сте заинтересирани да имаат нешто различно од другите. Ако барате релаксирачка и вознемирувачка атмосфера отколку што гледате на вистинското место. 

Вилата има интернет и телевизор. 

 • Вилата е опремена со 4 спални соби
 • Кујна,трпезарија и дневен престој
 • Комплетно купатило и уште едно засебно ВЦ
 • Сопствен паркинг
 • WI-FI
 • Централно греење
 • Вграден камин
 • Поглед кон Баба Планина

Телефон за резервации: 076 485 770

Остави Коментар