Охридски регион

Вила Ела: Охрид

Вила Ела: Охрид

Охридски регион Цена од:

615.00 ден

Разговарај на Viber

Апартмани и вили во Охрид

Вклучено во цена:

  • Цените се 10 евра по лице
  • Со тоа што апартаманот не се издава под 30 евра за две или три лица, а собите под 15 евра.
  • Wi-Fi/TV
  • Ладење/Греење

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вила Елла поседува еден апартман со посебен влез, посебна кујна, тоалет и посебен двор со глетка кон Самуиловата тврдина. Апартманот е 60 метри квадратни и има два кревети на спуштање на кои може да спијат четири лица.

Вилата има и две соби со една спална и една соба со одделни кревети во кои може да се сместат до 4 лица.

Овие соби користат летна мала кујничка, а тоалетот го делат двете соби.

Кујните се целосно опремени.

Во апартманот има ТВ вклучително и во спалната.

Вилата е опремена со пешкири, средства за хигиена.

Вилата има Wi-Fi, a parking e на улица или на една минута од горната порта. На улицата се паркираат најмалку две возила.

Соседството е мирно. Околу вилата е природа и нема бучава од автомобили.
Апартманот поседува клима.

Клучот се подига од сопственичката на сместувањето.

Најавувањето е по 12:00 часот
Одјавувањето е пред 11:00 часот.

Постелнината се менува еднаш неделно.

Цените се 10 евра по лице. Со тоа што апартаманот не се издава под 30 евра за две или три лица, а собите под 15 евра.

Дворот има простор за оставање велосипеди.

Домашни миленици може само во дворот на вилата.

Контакт: 075 240 076 

Остави Коментар